Skip Navigation LinksAKTUALITY - RSS
20.3.2018
Na Valné hromadě v listopadu 2017 vystoupily ze svazu Proadis organizace Prev-centrum, Semiramis a Laxus. Členy zůstaly organizace Advaita, Prevent 99 a WHITE LIGHT I.
Více zde...
19.10.2017
TÉMA FAMILY BUSINESS – o rodině a osobách blízkých v kontextu adiktologických služeb
Více zde...
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!
Více zde...
11.4.2017
Dovolujeme si Vás pozvat na otevřený mezioborový seminář, který proběhne 11. dubna od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jana Mottlová, Ph. D. na téma „Trestně právní problematika v agendě probační a mediační služby se zaměřením na mladistvé“.
Více zde...
14.2.2017
Seminář proběhne 14. února od 13:00 do 15:00 hodin v prostorách Prev-Centru, z.ú., Ambulantní léčby. Přednášet bude PhDr. Jan Kulhánek na téma „Specifika terapeutické práce s dospívajícími“. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast na e-mail: nzdm@prevcentrum.cz. Seminář je akreditován Českou asociací adiktologů. Účastnický poplatek je 100,- Kč.
Více zde...
20.10.2016
Termín a místo konání: 20.-21.10. 2016, Třeboň - hotel Svět
Více zde...
10.5.2016
Úvazek: 1, 0 Počet volných míst: 1 Nástup: dle dohody Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí
Více zde...
2.5.2016
LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU Úvazek: 1,0 Počet volných míst: 1 Nástup: červen Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje
Více zde...
22.4.2016
Ambulantní centrum Hradec Králové pomáhá lidem, kteří absolvovali léčbu závislosti nebo ukončili výkon trestu odnětí svobody.
Více zde...
15.4.2016
PROGRAMŮ DLOUHODOBÉ PRIMÁRNÍ PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH STŘEDOČESKÉHO, KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE
Více zde...
 
 
Volné pozice ve společnosti SEMIRAMIS
28.4.2017
Společnost SEMIRAMIS hledá nové kolegy do svého týmu!

TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE pro Středočeský kraj


SEMIRAMIS z.ú. hledá terénního pracovníka na plný úvazek pro region Mladoboleslavsko, Mělnicko a Praha-východ. Jedná se o práci s uživateli drog v  terénu. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).
KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Laxus z.ú. hledá pracovníka do terénu a kontaktního centra na plný úvazek do Nymburka a okolí. Pracovník/ce pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz v K-centru a terénu, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra. Nástup je možný ihned.


LEKTOR PRIMÁRNÍ PREVENCE pro Středočeský kraj

SEMIRAMIS z.ú. hledá lektory programů dlouhodobé primární prevence rizikového chování na základních školách Středočeského kraje. Práce je vhodná pro studenty, nejedná se o trvalý pracovní poměr. Náplní práce je realizace programů přímo na základních školách s žáky 6.-9. tříd. Každý vybraný uchazeč projde naším speciálním školením v rozsahu 15 dní + 3 náslechové hodiny.


LEKTOR PRIMÁRNÍ PREVENCE pro Královéhradecký a Pardubický kraj

SEMIRAMIS z.ú. hledá lektory programů dlouhodobé primární prevence rizikového chování na základních školách Královéhradeckého a Pardubického kraje. Práce je vhodná pro studenty, nejedná se o trvalý pracovní poměr. Náplní práce je realizace programů přímo na základních školách s žáky 6.-9. tříd. Každý vybraný uchazeč projde naším speciálním školením v rozsahu 15 dní + 3 náslechové hodiny.


Zpět na seznam

RSS aktuality z externích zdrojů

Advaita Liberec


Laxus z.ú.


Semiramis z.ú.